Tcx

Tcx успадкував історію інновацій, таких як системи "Torsion Control System", а також "Metatarsal Control System", які згодом зазнали змін і удосконалень, допомагаючи формувати взуття в сучасній колекції Tcx.

Взуття для гонок, подорожей, простого катання, мають спеціальні технології, які розроблені для забезпечення максимальної безпеки і комфорту для мотоциклістів. Серія "Woman Line" поєднує у собі цю ж технологію, що і решта взуття, але розроблена спеціально для жіночої стопи.

З безліччю нагороджень отриманих компанією в даний час, легко зрозуміти, чому взуття від Tсх є одним з провідних брендів продажу на ринку сьогодні. Спробуємо зрозуміти філософію компанії: "Самовідданість і узгодженість з цінностями, технології та інновації призвели до того, що ми росли і розвивалися, набуваючи довіру наших клієнтів з кожним днем.

Це шлях, з якого ми ніколи не відхилялися. Сьогодні ми пропонуємо найбільш повний спектр взуття на ринку: від дорожніх гонок до off-road взуття, турінг черевики і всі види взуття для вільного часу у тому числі одні з яких призначені спеціально для жінок.

Все взуття з ексклюзивними рішеннями безпеки, які завжди представляли головну особливість і є серцем нашої місії. Кожна модель, яку ми розміщуємо на ринку також містить всю відданість, прихильність і пошук кращих наших спортсменів. Це партнери, які працюють в тісному контакті з нами на кожному етапі створення продукту: від розробки моделі до впровадження нових систем захисту, які потім перевіряються на великих спортивних заходах і в найекстремальніших умовах. Ось як працює велика сім'я Tcx, щоб створювати взуття для людей, які люблять мотоцикли, чемпіонів або простих шанувальників".

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-12 з 52

Сторінка
на сторінку
 1. Взуття Tcx Vibe
  6 120,00 ₴
 2. Взуття Tcx Pulse
  4 356,00 ₴
 3. Взуття Tcx X-Cube Evo Air
  Спеціальна ціна 5 832,00 ₴ Звичайна ціна 6 480,00 ₴
 4. Взуття Tcx Track Evo
  Спеціальна ціна 8 892,00 ₴ Звичайна ціна 9 360,00 ₴
Завантаження ...
Завантажити ще ...
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-12 з 52

Сторінка
на сторінку