Shark

Мотошоломи Shark вважаються одними з найбільш безпечних у світі, так, як вони виготовлені за технологією поглинання енергії удару. Це означає, що при ударі шолом руйнується таким чином, що голова пілота залишається в безпеці. Ще однією відмінністю шоломів Shark є використання на деяких моделях товстих (до 3 мм.) візорів, аналогічних тим, що використовуються в шоломах Формули-1.

Шоломи компанії Shark виробляються на власних фабриках, розташованих в Таїланді та Португалії, обидві сертифіковані за стандартами менеджменту ISO. У Таїланді виробляються складні композитні шоломи, в Португалії - шоломи з термопластика. Обидві фабрики працюють за принципом повного циклу - від виробництва капсул до остаточного складання.

Компанія Shark виступила спонсором понад 200 пілотів і більше 45 з них отримали звання Чемпіона світу. При розробці своїх шоломів Shark співпрацює з Європейським дослідницьким центром з безпеки і аналізу ризиків (CEESAR). Всі шоломи Shark тестуються в сертифікованих лабораторіях, що гарантує їх високу надійність, безпеку і технічну досконалість.

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-12 з 71

Сторінка
на сторінку
Завантаження ...
Завантажити ще ...
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-12 з 71

Сторінка
на сторінку