Segura

Segura – французька компанія, яка вперше відчинила свої двері у 1967 році. Заснована двома братами, котрі не змогли знайти спільної мови, в результаті чого Девід Сегура покинув компанію та створив конкуруючу – Furygan. Бренд Segura представляє високоякісний, топовий шкіряний і текстильний мотоциклетний одяг та спорядження.
Цільова аудиторія бренду - це професійні гонщики, байкери і звичайні любителі мотоциклетної техніки. Колекції бренду Segura мають чоловічу і жіночу лінійку, в які входять стильні шкіряні куртки, зручне для їзди взуття, практичні рукавички та інше спортивне спорядження.
На сьогодні Segura прийнято вважати компанією верхнього преміального сегменту ринку з виготовлення мотоциклетного захисного екіпірування у ретро та вінтажному стилях. Компанія є чудовим знавцем мототрендів і нею виробляється колосальний діапазон одягу для їзди на кастомних мотоциклах, класичних а також ретро-байках, однак їхнє екіпірування використовуються мотоциклістами практично будь-якого типу мотоцикла.
Напевно, справедливо сильною стороною компанії Segura можна визначити шкіряну продукцію. Вони виробляють широку лінійку курток, що мають крутий вигляд, також дещо з ультра стильних рукавиць, і по-справжньому витривалі боти. Також Segura виробляє текстильну продукцію, включаючи такі, що вартують свого, куртки з вощеної тканини. Однак, по праву прийнято вважати, що шкіра – це те, що вони дійсно роблять найкраще. Захисне екіпірування від Segura досить надійне і в той же час зручне. Воно виробляється виключно з застосуванням інноваційних технологій та славиться своєю виключною ергономікою та здатністю переносити будь-які навантаження повітряних потоків, забезпечуючи при цьому високий баланс захисту та комфорту.
З кожною новою колекцією Segura прагне до підвищення безпеки, застосовуючи ультрасучасні технології, перевірені у таких гонках як MotoGP. Не важливо, чи є ви професійним гонщиком, чи мотолюбителем чи навіть пасажиром, Segura все одно створений саме для вас, так як він поєднує у собі все необхідне для отримання максимум задоволення в екстремальній їзді та подорожах. Рівень захисних властивостей даної продукції на стільки великий, що можна сказати робить вашу їзду на мотоциклі максимально безпечною.
Як і з самого початку своєї діяльності, Segura тестує свою продукцію в найжорсткішому та небезпечному виді спорту – перегонах. Сьогодні захисним екіпіруванням Segura користуються такі професіонали мотоспорту, як Валентино Россі (Valentino Rossi), Макс Біаджи (Max Biaggi), Карл Фогарті (Carl Fogarty), Крістіна Гедіна (Kristian Ghedina), Дебора Компаньйоні (Deborah Compagnioni) та Ніколас Вуіллоз (Nicolas Vouilloz). Система управління якості в компанії Segura на сьогоднішній день має сертифікат міжнародного зразка на відповідність вимогам ISO 9001, а вся робота працівників компанії націлена на найважливіше – гарантувати безпеку та зручність мотоциклісту. 

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-12 з 38

Сторінка
на сторінку
Завантаження ...
Завантажити ще ...
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-12 з 38

Сторінка
на сторінку