Rev'it

Бренд  Rev'it  заснований у 1995 році, в Голландії Іваном Возом, який протягом багатьох років працював в компанії Dainese технічним директором. Вироби цієї торгової марки славляться своєю винятковою ергономікою і здатністю переносити будь-які навантаження, забезпечуючи високий баланс захисту та комфорту для мотоцикліста, зберігаючи  при цьому унікальний дизайн.

Можливо Ви професійний гонщик, можливо любите мотоцикли чи просто пасажир, Rev'it все одно створений саме для Вас, тому що він включає в себе все найнеобхідніше для отримання максимуму задоволення в екстремальній їзді та подорожах.

Компанія  Rev'it це більше чим відомий бренд одягу для мотоциклістів! Спробуйте і Ви зрозуміти філософію компанії: "Виробництво інноваційного і якісного мотоциклетного одягу дає відповідь тільки на питання "що Ми робимо?". Але для нас важливіше спитати самих Себе "Чому Ми робимо те, що робимо?". Відповідь зрозуміла і є невідє’мною складовою всього, чим Ми займаємось: Ми хочемо надихнути людей їздити. Наша продукція призначена бути не просто  мотоекіпіровкою, але такою, що забезпечить максимум задовлення від Вашої пристрасті: їздити на мотоциклі.

Щоб надихати інших не тільки створюючи продукцію, але і як компанія, потрібно випробовувати на Собі те, що пропонуєте іншим. Саме тому в нашій компанії працює багато високо кваліфікованих працівників, які водночас поділяють наше захоплення. Вони вкладають безліч часу в дослідження і розробку. Саме тому Ви можете віддатися своїй пристрасті так, як Ви хочете. Немає значення буде це найкращий час на треку, дослідження віддалених доріг чи їзда в місті - Ви завжди будете добре захищені. Це Наша мета - забезпечити екіпіруванням, яке дозволить Вам слідувати за Своєю мрією на двох колесах. Саме тому Ми заснували Свою компанію в 1995 і саме це надихає нас сьогодні”

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-12 з 122

Сторінка
на сторінку
  1. Куртка Rev'it Flatbush Air Vintage
    Спеціальна ціна 11 340,00 ₴ Звичайна ціна 16 200,00 ₴
Завантаження ...
Завантажити ще ...
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-12 з 122

Сторінка
на сторінку