Philips

Згідно інформації Всесвітньої організації інтелектуальної власності, Philips є лідером з запатентованих винаходів. За роки діяльності концерн зареєстрував більш ніж 155 000 патентів в понад 60 напрямках бізнесу.

На початку 1990-х роках штаб-квартира була перенесена в Амстердам, але у місті Ейндговені залишися дослідницький та інженерний центри. До 1971 року концерном керували члени сім'ї Філіпсів, останнім з яких був Фріц Філіпс (син Антона Філіпса). Фріц Філіпс увійшов до керуючого складу компанії в 25 років, та під час Другої світової війни він був заарештований за відмову співпрацювати з німецькими окупантами.

Після війни його політика розвитку компанії дозволила йому перетворити сімейне підприємство у провідний світовий концерн.

Підприємства концерну розташовані у 60 країнах, на них працюють більше 120 000 робітників. Лампи для двоколісних транспортних засобів від компанії Philips витримують вібраційний вплив від 10 до 15 G (сила гравітації). Лампи для мотоциклів від Philips були розроблені з використанням передових технологій, виготовлені з високоякісного кварцового скла, які гарантують максимальну видимість.

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

7 елементи(ів)

на сторінку
Завантаження ...
Завантажити ще ...
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

7 елементи(ів)

на сторінку