Motul

Історія компанії бере свій початок з 1853 року, коли у Нью-Йорку була зареєстрована компанія "Swan&Finch Oil Co". Основним напрямком діяльності фірми стало постачання мастила на риб'ячому жирі для кораблів і залізничного транспорту з паровими двигунами.
У 1953 "Swan&Finch" святкує сторічний ювілей. Ця дата була відзначена випуском Motul Century - першої всесезонної оливи. Для звичайних автомобілістів це стало справжнім порятунком, адже раніше оливу потрібно було використовувати лише по сезону. У цей час по всій Франції розташовувалося вже 15 тисяч точок продажів.
З самого початку своєї діяльності Motul дотримується правила щоденно підкорювати нові вершини. І, як наслідок, з 50-х років ХХ століття для компанії Motul професійний спорт став найкращою "лабораторією" випробовування продукції. Motul співпрацює з наступними компаніями: Honda, Suzuki, Aprilia, MV Agusta, Nissan Nismo, Toyota, Subaru і Mac Laren, а також з інжиніринговими компаніями преміум-сегменту, як Brabus і APR. Будучи визнаним гравцем в світі автоспорту, Motul заключив партнерські угоди з відомими організаціями - Міжнародною мотоциклетною організацією (FIM), Міжнародною федерацією класичних автомобілів (FIVA) і Західним автомобільним клубом Франції (АСО). Motul є генеральним спонсором чемпіонату World SuperBike.
Motul — титульний спонсор чотирьох самих очікуваних етапів: Gran Premio Motul de la República Argentina (Аргентина), Motul TT Assen (Нідерланди), Motul Grand Prix of Japan (Японія) і Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana (Іспанія). Також компанія Motul виступає офіційним мастильним партнером у багатьох мотоподіях та мотоперегонах.

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-12 з 158

Сторінка
на сторінку
Завантаження ...
Завантажити ще ...
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-12 з 158

Сторінка
на сторінку