Leatt

Роки відданої роботи, ентузіазм і самовідданість експертів компанії Leatt визначили її революційний шлях розвитку, постійно вдосконалюючи свої продукти і впроваджуючи нові технології виробництва. Лабораторія компанії Leatt знаходиться в Кейптауні (ПАР).

Історія заснування бренду почалася в 2001 році, коли доктор Кріс Літт, що спеціалізується в галузі нейрохірургії, почав розробку проекту абсолютно нового захисту шиї для райдерів. Поштовхом до цього стало те, що містер Літт був свідком смерті близького друга його сина від важкої травми шиї в результаті аварії на кросовому мотоциклі. У 2006 році нова продукція була представлена на Міжнародній мотоконференції в Кельні (Німеччина). В цьому ж році налагоджується серійне виробництво.

На сьогоднішній день компанія Leatt виробляє захисну екіпіровку для мотокросу, мотоспорту, велоспорту, автоспорту, дорожніх мотоциклів, зимових видів спорту. У лінійці продуктів представлені захисти шиї, захисти тіла, захисти спини, наколінники, налокітники та багато інших супутніх товарів. Широко представлений захист для дітей і підлітків.

Ми не можемо знайти товари, відповідні вибору.