GoPro

Бренд GoPro займає лідируючі позиції на світовому ринку цифрових екшн-камер. Високі технології, стрімкий зліт компанії дивує і надихає весь світ. GoPro Девіз - "Будь героєм!". Техніка призначена для зйомки екстремальних видів спорту: сноубордингу, гірських лиж, велосипедних перегонів, мотогонок та інших.

Розробники компанії регулярно вдосконалюють камери і аксесуари до них, пропонуючи для користувачів цікаві новинки. Камери GoPro використовують для зйомки в реаліті-шоу, продакшн студіях National Geographic, Discovery, Disney та інших. Буквально за десять років компанія GoPro з маленької фірми, де працювали тільки родичі і кілька друзів, перетворилася на гіганта міжнародного рівня.

Ці камери використовують не тільки спортсмени або любителі ескстріму, а й хірурги, вчені, рекламні компанії. Перш за все, вибираючи камеру GoPro, Ви завжди отримуєте впевненість у високій надійності. Вона не підведе Вас в той момент, коли робота камери дійсно важлива.

Кожен розуміє, що деякі моменти не можливо повторити, і кожен розуміє, що саме GoPro не дасть можливості загубити момент. Саме тому варто звернути свою увагу на дану продукцію, адже це високе ім'я, яке дає Вам те, чого Ви очікуєте!

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-12 з 82

Сторінка
на сторінку
Завантаження ...
Завантажити ще ...
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-12 з 82

Сторінка
на сторінку