Givi

Історія Givi розпочалася в 1970-х роках завдяки ініціативі її засновника Джузеппе Вісенці. Як учасник Moto GP протягом декількох сезонів, він виграв третє місце в чемпіонаті з 350-ток 1969 року; після чого він вирішив вийти зі світу мотоциклів, щоб почати свою діяльність як підприємець .

Цей популярний бренд і його творці впродовж довгих років виготовляють високоякісні необхідні товари, які забезпечують максимальний захист під час поїздки і приносять користь кожному мотоциклістові. У арсеналі мото бренду Givi є мотокофри, рюкзаки, сумки, шлеми, прожектори, тенти, тримачі для телефонів і інші не менш корисні аксесуари для мотоцикла. Товари бренду виготовляються відповідно до всіх міжнародних стандартів і сучасних технологій.

Постійна інновація і удосконалення звичок і потреб клієнта – щоденна мета для команди, яку вони намагаються досягти. І це у них відмінно виходить. Шлеми – практичні і універсальні, створені для максимального захисту і комфорту мотоцикліста. Мотокофри і мотосумки – відмінний варіант для перевезення речей, техніки невеликих розмірів, інструментів і шлемів. Кожна модель зроблена з якісних матеріалів, стильна і зручна в обслуговуванні.

Ми не можемо знайти товари, відповідні вибору.