Fox

Компанія Fox Racing була заснована в 1974 році, коли Джефф Фокс, доктор наук, який викладає фізику в університеті Санта Клара, організував свій маленький бізнес з імпорту європейських кросових мотоциклів, названий Moto-X Fox. Через два роки дистрибуція змінилася виробництвом - тепер Moto-X Fox виробляла високоякісні підвіски і комплектуючі для мотоциклетних двигунів.
У 1980 році він повністю реорганізував свій бізнес - Fox Racing семимильними кроками рухалася до того, щоб стати гравцем номер 1 на американському ринку одягу для мотокросу. У тому ж році райдер Fox Racing Mark Barnett виграв для своєї компанії перший чемпіонат США, а двома роками пізніше його успіх повторив Brad Lackey, який виграв також і Чемпіонат Світу.
Сьогодні Fox Racing, незважаючи на весь свій масштаб, як і раніше залишається сімейним бізнесом. Всі діти Джеффа і Джозі Фокс цілими днями працюють в компанії своїх батьків. Як і раніше залишаючись на 100% вірним своїм мотокроссовим корінням, Fox Racing став сьогодні брендом номер один в індустрії одягу і аксесуарів для BMX і гірського велосипеда.

Ми не можемо знайти товари, відповідні вибору.