Caberg

Компанія Caberg є виробником і постачальником мотошоломів більше 35 років, успішно зробивши собі ім'я в даному сегменті, що стало синонімом якості та технічних інновацій. В асортименті Caberg представлені модуляри, інтеграли і напіввідкриті шоломи.

Багато моделей розраховані на встановлення оригінальних модулів Bluetooth, що дозволяє використовувати їх для телефонних дзвінків та прослуховування музики, а також для зв'язку між  водієм і пасажиром. Caberg - перший італійський бренд, що представив на світовому ринку модель мотошолома конструкції flip-up, і другий за рахунком у світі, який зробив ставку на розвиток мототуризму.

Всі ці роки "точкою опори" продукції компанії Caberg залишалося саме вдале поєднання привабливого дизайну з функціональністю. Діяльність усіх відділів компанії - відділу виробництва, відділу просування та тест-лабораторій, що базується на сучасних технологіях, спрямована на найвищі результати, що поєднують в собі комфорт і безпеку для мотоцикліста. Вся продукція Caberg проходить суворий контроль і тести на безпеку.

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-12 з 73

Сторінка
на сторінку
  1. Шолом Caberg Xtrace Lux Nl
    Спеціальна ціна 5 760,00 ₴ Звичайна ціна 7 200,00 ₴
  2. Шолом Caberg Xtrace Lux
    Спеціальна ціна 5 760,00 ₴ Звичайна ціна 7 200,00 ₴
  3. Шолом Caberg Vox Freehand
    Спеціальна ціна 4 185,00 ₴ Звичайна ціна 5 580,00 ₴
Завантаження ...
Завантажити ще ...
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-12 з 73

Сторінка
на сторінку