Brooks

Традиційна техніка виробництва та філігранна робота зі шкірою залишаються головними перевагами компанії Brooks. Основою асортименту Brooks залишаються класичні шкіряні сидіння, що входять до сімейства продуктів Heritage Line. За більш ніж століття проектування міцних і в той же час гнучких шкіряних сідел, що не мають аналогів у світі, ми значно розширили наш модельний ряд, який тепер складається з шести лінійок.

Нещодавно ми представили інноваційні сідла сімейства Cambium, в яких замість традиційної шкіри використані натуральний каучук та органічне бавовняне полотно.

Щоби полегшити завдання вибору правильного сидіння, ми розбили їх на групи за призначенням. Це, зокрема, “Шосе та MTB”, “Туризм та трекінг”, “Місто та важка експлуатація”

Про яку би лінійку сидінь не йшлося, компанія Brooks залишається прихильником такого дизайну продуктів, де використовуються лише натуральні матеріали та надійні конструкторські рішення. Старанне збереження традицій виробництва робить сідла Brooks бажаними для найвимогливіших райдерів по всьому світі.

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

9 елементи(ів)

на сторінку
Завантаження ...
Завантажити ще ...
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

9 елементи(ів)

на сторінку