Brembo

У 1980-х, Brembo почала співпрацювати з BMW, Chrysler, Ferrari, Mercedes-Benz, Nissan і Porsche. У 1995 році компанія стала акціонерним товариством і вперше виставила свої акції на продаж на Міланській фондовій біржі.

Штаб-квартира розташована в Бергамо. Штат складає більше 6000 співробітників, що працюють на заводах в Італії і в філіях Brembo в Бразилії, Китаї, Японії, Мексиці, США, Польщі, Іспанії, Швеції та Великобританії.

У 2000 році компанія Brembo придбала виробника гоночних гальмівних систем і зчеплень AP Racing, що базувався в Великобританії. Brembo спеціалізується на виробництві гальмівних систем і їх компонентів, а також проведенні досліджень в області гальмівних систем, з метою їх поліпшення.

Brembo продає понад 1300 продуктів по всьому світу, найбільш відомі їх тюнінгові гальмівні компоненти, що включають в себе гальмівні супорти, барабани, гальмівні диски і гальмівні шланги. За винятком Північно-Американського ринку, Brembo володіє ливарними заводами і поставляє метали на свої ж заводи, це дозволяє контролювати якість на всьому протязі технологічного процесу, від виплавки металу до кінцевого продукту. Компанія Brembo володіє сертифікатами якості QS9000 і ISO 9001.

Ми не можемо знайти товари, відповідні вибору.