Bering

Компанія Bering виробляє функціональне  екіпірування для мотоциклістів, що дає можливість самостійно регулювати основні параметри, щоб відчувати себе комфортніше, приділяючи всю увагу дорозі. Елементи мотоекіпірування  Bering  пошиті з якісного дихаючого і водонепроникного текстилю, з регулювальними ремінцями і вставками, кишенями для документів і надійними блискавками.

Закладені технологічні особливості стають основою безпечної і комфортної їзди. Європейська марка Bering асоціюється з високоякісною туристичною екіпіровкою, зручною в тривалих поїздках за будь-якої погоди. Дійсно, за інформацією з офіційного сайту компанії, в асортименті майже 90% виробів призначене для довгих поїздок (для "дороги"). Так, завдяки системі вентиляції Ads мотоцикліст самостійно регулює її параметри, внаслідок чого його комфорт і увага на дорозі значно вища.

Вся продукція відповідає стандартам і вимогам бренду Bering, що і показує загальний  рівень обсягу продажів товарів у Франції. В даний час Bering продовжує відточувати технологію виготовлення, вводити інновації, підбирати особливі комбінації новітніх поколінь текстильних волокон.

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-12 з 77

Сторінка
на сторінку
  1. Рукавиці Bering Fletcher Kid
    Спеціальна ціна 972,00 ₴ Звичайна ціна 1 296,00 ₴
  2. Рукавиці Bering Kx One
    Спеціальна ціна 1 474,00 ₴ Звичайна ціна 2 106,00 ₴
Завантаження ...
Завантажити ще ...
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-12 з 77

Сторінка
на сторінку