Airoh

Компанія Airoh починала з невеликої фабрики і за короткий час перетворилася на одного з найбільших виробників шоломів і аксесуарів у Європі. Філософією виготовлення шоломів завжди були два принципи - якість та безпека. Всі моделі шоломів Airoh без винятку, як топові, так і бюджетні, виготовляються в Італії, виключно вручну.

Основні відмінності шоломів Airoh - це якість деталей, що відповідає найвищим стандартам безпеки, і при цьому з низькою вагою. Цінова ніша, яку займає бренд на ринку, відноситься до середньої. Протягом багатьох років Airoh є спонсором чемпіонатів з мотокросу, фрістайлу та супермото. У виробництві шоломів використовуються тільки сучасні і міцні матеріали, саме тому шоломи компанії Airoh відомі мотоциклістам  як найлегший захист з надміцним покриттям. Використання карбону і кевлару у виробництві, дозволяють досягти мінімальної ваги при підвищеній міцності конструкції.

Великий досвід роботи з мотоциклістами і постійний пошук нових рішень дозволяє компанії Airoh розробляти максимально комфортні моделі, адже від комфорту багато в чому залежить безпека поїздки. Зручна підкладка, точне опрацювання деталей, застібки та елементи, змушує мотоцикліста забути про складні конструкції шолому навіть під час тривалої поїздки.

Ретельна робота над системою вентиляції і прекрасна аеродинаміка дозволяє їздити на великих швидкостях, не відчуваючи дискомфорту. У шоломі Airoh вас помітять! Унікальний дизайн продукції Airoh моментально виділяється 

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-12 з 77

Сторінка
на сторінку
  1. Шолом Airoh Aviator 2.2 Grim
    Спеціальна ціна 17 712,00 ₴ Звичайна ціна 22 140,00 ₴
  2. Шолом дитячий Airoh Archer Chift
    Спеціальна ціна 4 500,00 ₴ Звичайна ціна 5 400,00 ₴
Завантаження ...
Завантажити ще ...
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-12 з 77

Сторінка
на сторінку