Abus

Сьогодні бренд Аbus - це сильна і незалежна корпоративна група світового масштабу, спеціаліст в галузі механічного та електронного захисту. В асортименті багато, як механічних моделей, так і все популярніших замків, що поєднують механічний та електронний захист. Мотозлодіїв зупиняють високоякісні матеріали і циліндри замків, які повністю відповідають гаслу "Зроблено в Німеччині".

Коли йдеться про захист життя та матеріальних цінностей, група Abus робить відповідальний внесок у підвищення безпеки багатьох аспектів життя. Щоб досягти цієї мети, компанія розробляє та виготовляє механічні та електронні рішення, які дають змогу Вам почуватися в безпеці незалежно від місця перебування. Це відображено у концепції позиціонування компанії Аbus: "Abus - забезпечуємо вас інноваційними технологіями захисту з 1924 року".

Основний принцип Abus - "Безпека, побудована на якості". Саме тому, сьогодні продукція Abus, як і багато років назад, виготовляється на власних підприємствах у Німеччині. Завдяки цьому ім'я Abus увійшло до книги "Німецькі стандарти - бренди століття", а недавні дослідження показали, що Abus - найбільш впізнаваний бренд у Європі в сфері домашнього захисту та замків для двоколісного транспорту.

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-12 з 92

Сторінка
на сторінку
Завантаження ...
Завантажити ще ...
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-12 з 92

Сторінка
на сторінку